Команда магазину- респект! Дякуємо, все супер! Якість товару, обслуговування, ...
Евгения М.
Відмінно
Наталия И.
Відмінно
Марина Ж.
Відмінно
Виктория А.
Відмінно
Світлана С.
Відмінно
Замовлення прийшло швидше, ніж я сподівалась і дитина змогла вчасно привітати татка з днем батька. Футболочка приємна на дотик. Якою буде в експлуатації - час покаже.
Юлия З.
Відмінно
Данилик Ю.
Відмінно
Марія Л.
Добре
Дякую. Все оперативно))) Тепер чекаю тата зі сходу щоб вручити йому подарунок)))
Соломія Ф.
Дуже погано
Відправили посилку не в ту область.Хоча було точно вказано область і вулицю НП.І по телефону проговорено адресу.
Команда магазину- респект!
Дякуємо, все супер! Якість товару, обслуговування, ...
Замовлення прийшло швидше, ніж я сподівалась і дитина змогла вчасно привітати татка з днем батька.
Футболочка приємна на дотик. Якою буде в експлуатації - час покаже.
Дякую. Все оперативно))) Тепер чекаю тата зі сходу щоб вручити йому подарунок)))
Відправили посилку не в ту область.Хоча було точно вказано область і вулицю НП.І по телефону проговорено адресу.